HAKKIMIZDA

Baycard Kart Sistemleri, bir buçuk senelik yoğun pazar araştırması ve AR&GE çalışmalarının sonucunda 2008 senesinin son çeyreğinde kurulmuş olup, hem Türkiye pazarına hem de dış pazara hızlı bir giriş yapmıştır.

Faaliyete başladığımız günden itibaren, müşteri odaklı, hızlı çözüm üreten, geliştirilen son teknolojiyle makine parkurunu sürekli yenileyip, geliştiren bir politika izlemekteyiz.

Baycard Kart Sistemleri, şifrelenecek kartların daha tabaka kağıt halindeyken işlenmeye başladığı, bütün sürecin kendi bünyesinde ( ofset baskı, laminasyon, özel kesim, şifre baskıları, paketleme vs.) yapılandırıldığı, 95 kişiyi aşkın deneyimli bir kadronun çalıştığı bir kurumdur.

Baycard, yüksek güvenlik standartlarına harfiyen uyan, kendi menfaatlerini ve müşterinin beklentilerini sağlayan, 24 saat güvenlik kameraları, parmak izi okuyucularla denetlenen bir yapıda kurulmuştur. İç denetim kadromuz ve bu konuda uzman firmalar tarafından dışardan denetlemeler, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Veri Güvenliği Seritifikalarına hak kazanmamızı ve kurulduğumuz günden itibaren sürdürülebilirliğimizi sağlamıştır.

Bilinçli, eğitimli ve kendini sürekli yenilemeye adamış ilkeler ışığında üretimlerine Türkiye ve bölgede en güçlü firma olarak devam eden Baycard Kart Sistemleri, 2012 yılında yaptığı yeni yatırımlarla 30 milyonun üzerinde aylık üretim kapasitesine sahiptir.

Kazı Kazan
Kartları

Promosyon kartları, çekiliş kartları, hediye kartları vb. Kartların flekso yöntemini kullanarak ya da isteğe bağlı olarak lebal (etiket) aplikasyonu ile üretilen kazımalı kartlardır.

Ürün Detayları

Standart Kazımalı
Kartlar

Telefonla aramada veya çeşitli uygulamalarda kullanılan kartlardır.

Ürün Detayları

Güvenli Kazımalı
Kartlar

Kazımalı kart üretimlerinde karşılaşılan problemleri çözmüş, en güvenilir ve mevcut en son teknolojidir.

Ürün Detayları

Ofset
Üretim

Kazımalı kart üretimlerimizde kullanılan makina parkurumuzdan detaylar.

Ürün Detayları